Vysoká vitrína s vnitřním osvětlením abuela – dub artisan/šedá

Kvalitní a žádaný produkt Vysoká vitrína s vnitřním osvětlením abuela FI lze koupit právě teď opravdu levně! Nyní můžete mít za 8 727 Kč.
Vysoká vitrína s vnitřním
Značka: FI
8 727 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou.

 

Vitrína nabízí úložný prostor ve 2 dvířky krytých skříňkách. Skříňka s plnými dvířky ukrývá 1 vnitřní polici. Druhá skříňka má prosklená dvířka a uvnitř obsahuje 1 dřevěnou polici a 1 skleněnou polici. Vnitřní prostor se skleněnými policemi je osvětlen vnitřním osvětlením. Osvícení oceníte především večer, kdy dokáže vytvořit přijemnou atmosféru a zároveň dá vyniknout věcem uloženým na policích. Celá vitrína je nesena nízkými nožkami. Na šedém povrchu je nalepeno sklo, které utváří lesk nábytku, ale také prakticky zvyšuje odolnost proti oděru a běžnému opotřebení. 

 

Rozměry vysoké vitríny Abuela jsou 60,5x193x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.