Vysoká vitrína tiana – bílá

Často hledaný kus Vysoká vitrína tiana - JL snadno pořídíte v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 6 588 Kč.
Vysoká vitrína tiana -
Značka: JL
6 588 Dostupnost: SKLADEM 8 784 Kč Sleva -25%
Do obchodu »

Popis produktu

Vitrína z kolekce Tiana představuje výstavní kus nábytku s osobitým kouzlem. Díky vysokému a modernímu provedení zaujme dominantní místo ve vašem obýváku, nebo skvěle doladí jídelnu s kuchyňským koutem. Charakterizují jí rovněž elegance a čistota, což vám může přinést příjemný pocit harmonie. Luxusní vzhled je dán vysoce lesklým UV lakem, který je aplikován v odstínu křišťálově bílé barvy na všech viditelných stranách. UV lak je navíc čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození než lak standardní. Velmi působivý je taktéž skleněný detail na přední straně. Tvořený je stopsolovým sklem, jež se vyznačuje odrazivostí, takže vystavenou dekoraci krásně odhalí při rozsvíceném osvětlení. K tomu potřebný zdroj LED osvětlení 18W není v tomto případě součástí, ale můžete si jej u nás dokoupit, i při pozdějším zájmu o osvětlení. Slušivým doplňkem je stylová, chromová úchytka na dvířkách.

 

 

Vitrína je opatřena jedněmi dvířky s prosklením, za nimi se nachází pět vnitřních polic. Cennou výbavou jsou panty soft-close, které slouží k tichému dovírání dvířek, a nožky nastavitelné k řešení nerovnosti na podlaze. Korpus vitríny je vyroben z lamina v tloušťkách 25mm a 18mm, dvířka jsou kromě prosklení provedena v MDF desce. Interiér má bílou barvu.

 

 

Rozměry vysoké vitríny s osvětlením Tiana jsou 60x193x40cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.