Vysouvací lůžko/úložný prostor susy – bílá

Kvalitní a oblíbený produkt Vysouvací lůžko/úložný prostor susy - CLK jednoduše získáte tady a teď právě opravdu výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 960 Kč.
Vysouvací lůžko/úložný prostor susy -
Značka: CLK
2 960 Dostupnost: SKLADEM 3 116 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Malé princezny, které nerady zůstávají sami, budou potěšené lůžkem navíc v pokojíku. Elegantní posuvné lůžko Susy skvěle splní účel, bude sloužit pro přespání kamarádky či maminky. Je však potřeba dokoupit matraci v rozměru 90x190cm, z naší nabídky například kvalitní matraci Flex. Nejlepší kombinaci vytváří s dětskou postelí Susy 90x200cm, popřípadě 90x120cm. Lůžko je velmi praktické, systém čtyř koleček umožňuje snadné tažení bez hluku a poškození podlahy. Barva je bílá a bočnice, kde se lůžko pohodlně uchycuje, je obohacená o barevné vzory. Výrobek je z lamina, jenž disponuje snadnou údržbou a odolností vůči krátkodobé vlhkosti. Spodním dílem je kvalitní deskový rošt. 

 

 

Produkt lze ponechat i bez matrace, čímž bude sloužit jako velký úložný prostor. Využití bude záležet pouze na vašich preferencích a aktuálních potřebách. Každopádně úschovná místa si v dětském pokojíku vždy najdou účel, ať na hračky, oblečení, nebo ložní prádlo. 

 

 

Rozměry vysouvacího lůžka/úložného prostoru Susy jsou 93,2x24x194cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.