Zásuvka pod postel pure 90x190cm – bílá

Tento exkluzivní výrobek Zásuvka pod postel pure 90x190cm - CLK snadno pořídíte online za super cenu. Aktuálně za super cenu 2 960 Kč.
Zásuvka pod postel pure 90x190cm -
Značka: CLK
2 960 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Jak dítě postupně odrůstá, obtížně se loučí s oblíbenými hračkami, knihami, plyšáky a jinými předměty. Dopřejete-li mu čas, aby se s oblíbenými věcmi rozloučilo postupně, bude vám velmi vděčné. V těchto situacích rozhodně oceníte úložný prostor navíc. Zásuvka Pure působí čistým, jednoduchým dojmem, což je dáno především volbou čistě bílé barvy lamina, ze které je vyrobená. Zásuvku pod postel Pure můžete umístit jak pod dětskou postel Pure, širší studentskou verzi i patrovou postel.

 

Zásuvku můžete díky kolečkům ve spodní části pohodlně vysouvat, a to jak z levé, tak z pravé strany. Skvěle vám pak poslouží jako úložný prostor, ale dáváte-li přednost spíše lůžku navíc, je možné tento produkt používat také jako přistýlku. Stačí dokoupit matraci. Z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 90x190cm, které naleznete v souvisejících produktech níže. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry zásuvky pod postel Pure jsou 194x24x93cm (š, v, h), případná ložná plocha je 90x190cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.