Zásuvka pod postel sirius 90x190cm – dub černý

Tento exkluzivní produkt Zásuvka pod postel sirius 90x190cm CLK pohodlně nakoupíte tady teď za příznivou cenu! Výhodně za super cenu 2 649 Kč.
Zásuvka pod postel sirius
Značka: CLK
2 649 Dostupnost: SKLADEM 3 116 Kč Sleva -14%
Do obchodu »

Popis produktu

Jak dítě postupně odrůstá, obtížně se loučí s oblíbenými hračkami, knihami, plyšáky a jinými předměty. Dopřejete-li mu čas, aby se s oblíbenými věcmi rozloučilo postupně, bude vám velmi vděčné. V těchto situacích rozhodně oceníte úložný prostor navíc. Zásuvka Sirius působí velmi jednoduchým dojmem, ale rozhodně není fádní. Díky použitému dekoru dub černý v kombinaci s ozdobnými hranami po delších stranách je navíc velmi elegantní.

 

Zásuvku pod postel Sirius můžete umístit jak pod dětskou postel Sirius, tak pod její širší, studentskou verzi. Zásuvku můžete díky kolečkům ve spodní části pohodlně vysouvat, a to jak z levé, tak z pravé strany. Skvěle vám pak poslouží jako úložný prostor, ale dáváte-li přednost spíše lůžku navíc, je možné tento produkt používat také jako přistýlku. Stačí dokoupit matraci. Z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 90x190cm, které naleznete níže, v souvisejících produktech. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. 

 

Rozměry zásuvky pod postel Sirius jsou 194x24x93cm (š, v, h), případná ložná plocha je 90x190cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.