Zásuvková komoda hagop – ořech pacifik/béžová

Tento designový produkt Zásuvková komoda hagop - JL je k získání na našich stránkách za báječnou cenu. Cenově vychází na 8 222 Kč.
Zásuvková komoda hagop - ořech
Značka: JL
8 222 Dostupnost: SKLADEM 10 963 Kč Sleva -25%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co nejdéle, při výrobě byl kladen důraz na kvalitní zpracování pro vytvoření poctivého kusu nábytku.

 

 

Zásuvková komoda Hagop v moderním designu obsahuje 4 zásuvky. Korpus komody a tři zásuvky jsou vyrobeny z lamina v dekoru ořechu pacifik. Čelo horní zásuvky je vyrobeno z MDF desky a pokryto UV lakem ve vysokém lesku v béžové barvě. Zásuvky jsou usazeny na pojezdech s pomalým dovíráním.

 

 

Rozměry zásuvkové komody Hagop jsou 86x105x46cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Hagop naleznete níže v souvisejících produktech.