Zásuvková komoda pluto – šedá

Tento kvalitní kus Zásuvková komoda pluto - CLK je k dostání aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zrovna nyní za cenu 8 543 Kč.
Zásuvková komoda pluto -
Značka: CLK
8 543 Dostupnost: SKLADEM 8 993 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny panty a pojezdy s tlumeným dovíráním.

 

 

Komoda Pluto bude ve studentském pokoji skvělým pomocníkem. Vybavena je čtyřmi zásuvkami, které se budou hodit k uložení drobného oblečení a lůžkovin, popřípadě školních pomůcek, časopisů či různého příslušenství. Horní dva šuplíky jsou dělené na přihrádky, vnitřní prostor spodních je bez dělících polic. Nosnost každého šuplíku je 15 kg. Součástí výrobku je fixační lanko pro bezpečnostní uchycení ke stěně. 

 

 

Rozměry zásuvkové komody Pluto jsou 79x87x45,5cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží.