Závěsná police carmen – bílá

Tento oblíbený produkt Závěsná police carmen - CLK můžete koupit tady nyní skutečně levně. K sehnání zrovna v akci za 1 480 Kč.
Závěsná police carmen -
Značka: CLK
1 480 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Obzvláště v dnešní době je zapotřebí využít každý volný prostor. Závěsnou polici využijete na hračky, knížky, dětskou kosmetiku.. Zkrátka na vše, co potřebujete po ruce. A v případě, že je vaše slečna již větší, i tehdy závěsná police najde uplatnění. Navíc ta z kolekce Carmen překvapí třemi praktickými háčky. Na ně lze zavěsit dekorace, oblečení či další předměty. Polička skvěle pasuje do pokoje pro miminko, dětského i studentského pokojíčku. Jelikož patří ke stejnojmenné kolekci, i ona je v rustikálním stylu.

 

Závěsná police Carmen je vyrobena z kvalitního lamina a dodávána v demontu. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Co se týče závěsné police Carmen, patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Kolekce se vyznačuje romantickým rustikálním stylem. Velikou výhodou je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema. Rozměry závěsné police Carmen jsou 75x22x29cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech