Závěsná police forrest 14 – ořech tmavý

Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů, jídelen a také ložnic - sestava Forrest. Jde o... více informací »
Závěsná police forrest 14 -
Značka: BF
1 236 Kč
Ověřit dostupnost »
Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů, jídelen a také ložnic - sestava Forrest. Jde o...

Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů, jídelen a také ložnic – sestava Forrest. Jde o variabilní program, který nabízí různé typy komod, stolků, skříní, polic, postelí a dalších prvků, které můžete jednotlivě vybírat podle vašich představ a potřeb. Nábytek je vyroben z lamina v kombinaci barev ořech tmavý/dub milano. Program Forrest nabízí závěsné police ve dvou rozměrech.

 

Níže, v souvisejících produktech naleznete další prvky programu Forrest. Nový produkt Závěsná police forrest 14 – naleznete bezprostředně tu na našich stránkách v kategorii knihovny. Nyní pořídíte další kusy z naší kategorie za báječnou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od značky BF. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce BF pro své zákazníky dodává vynikající sortiment za super peníze!

Velmi oblíbený výrobek Závěsná police forrest 14 - ořech BF můžete sehnat aktuálně se slevou! Zrovna teď v akci za 1 236 Kč.