Závěsná police forrest 15 – ořech tmavý

Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů, jídelen a také ložnic - sestava Forrest. Jde o... více informací »
Závěsná police forrest 15 - ořech
Značka: BF
1 565 Kč
Ověřit dostupnost »
Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů, jídelen a také ložnic - sestava Forrest. Jde o...

Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů, jídelen a také ložnic – sestava Forrest. Jde o variabilní program, který nabízí různé typy komod, stolků, skříní, polic, postelí a dalších prvků, které můžete jednotlivě vybírat podle vašich představ a potřeb. Nábytek je vyroben z lamina v kombinaci barev ořech tmavý/dub milano. Program Forrest nabízí závěsné police ve dvou rozměrech.

 

Níže, v souvisejících produktech naleznete další prvky programu Forrest.
Kvalitní a žádaný produkt Závěsná police forrest 15 – ořech tmavý je k dostání teď tady na našich stránkách ve známé sekci knihovny. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu.

Tento nejprodávanější výrobek Závěsná police forrest 15 BF je k dispozici momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu. Ve skvělé akci za 1 565 Kč.