Závěsná police habitat – dub/zelená

Tento zlevněný výrobek Závěsná police habitat - CLK pohodlně získáte momentálně až neuvěřitelně levně! Výhodně za skvělou cenu 1 278 Kč.
Závěsná police habitat -
Značka: CLK
1 278 Dostupnost: SKLADEM 1 345 Kč Sleva -4%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Habitat propojuje prvky moderny se skandinávským stylem a vytváří tak jedinečně estetický design pro vaše děťátko. V sérii je použit dekor přírodního dřeva, uklidňující zelená barva a ratanový reliéf, tato kombinace vytváří pocit návratu k přírodě, který v nás zanechává duševní klid. Veškeré prvky jsou tvořeny nezávadnými materiály a při výrobě byl kladen důraz především na bezpečí dítěte. Jak roste vaše dítě, tak se snaží růst i nábytek Habitat s ním. V průběhu času některé prvky pozbydou funkčnost, avšak kolekce těmto prvkům dává funkci další, která se efektivně přizpůsobí potřebám vašeho dítěte.

 

Police Habitat perfektně zapadá do designu celé kolekce. Nabízí praktické odkládací místo a může snadno doplnit kterýkoli kousek z kolekce. Skvěle bude například vyjímat nad komodou, kde vytvoří estetický doplněk a praktického pomocníka při uložení věcí, které potřebujete mít po ruce, např. při přebalování. Veškeré doplňky k zavěšení na zeď jsou součástí balení.

 

 

Rozměry závěsné police Habitat jsou 86x23x20cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Habitat naleznete níže v souvisejících produktech.