moderni-kuchyne-nabytek.cz

Závěsná police moli 15 – bílý lux/žlutá

Oblíbený výrobek Závěsná police moli 15 MB je dostupný na našich stránkách teď právě za extra cenu! Aktuálně za super cenu 1 640 Kč.
Závěsná police moli 15 -
Do obchodu »
Značka: MB
1 640 1 726 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Závěsná police Moli je praktickým prvkem dětského pokoje Moli. Její otevřený úložný prostor je rozčleněn barevnou policí na různé přihrádky. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. 

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli.