Závěsná skříňka hagop – ořech pacifik/béžová

Oblíbený a kvalitní produkt Závěsná skříňka hagop - JL můžete získat na našich stránkách teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 408 Kč.
Závěsná skříňka hagop - ořech
Značka: JL
2 408 Dostupnost: SKLADEM 3 210 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co nejdéle, při výrobě byl kladen důraz na kvalitní zpracování pro vytvoření poctivého kusu nábytku.

 

 

 

Závěsná skříňka Hagop je tvořena korpusem z lamina o tloušťce 2,5cm v dekoru ořechu pacifik. Úložný prostor se nachází za dvířky, na kterých se snoubí vysoce lesklý UV lak v béžové barvě s profilovanou MDF v dekoru ořechu pacifik. Výhoda MDF je dobrá pevnost a výborná opracovatelnost. Uvnitř skříňky se ukrývá 1 vnitřní police. Skříňka se upevňuje na zeď pomocí závěsného zařízení, které se umísťuje uvnitř skříňky. Závěsné zařízení je součástí balení.

 

 

Rozměry závěsné skříňky Hagop jsou 55x56x30cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Hagop naleznete níže v souvisejících produktech.