Závěsná skříňka moon 11 – ořech baltimore/černá

Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je... více informací »
Závěsná skříňka moon 11
Značka: MB
4 302 Kč5 735 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je...

Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je vyrobený z lamina a je zde možnost výběru ze dvou odstínů (ořech baltimore/bílý lux, ořech baltimore/černý). Jde o program variabilní, tzn. jednotlivé díly lze objednávat samostatně a poskládat obývací pokoj podle vašich představ. V nabídce programu Moon jsou různé typy vitrín, komody, tv stolky, police a další prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

U prvků, kde je součástí skleněná police je do ceny zahrnuto osvětlení. Úchyty jsou podlouhlé, stříbrné.
Tento designový produkt lze sehnat taky tu na stránkách ve známé rubrice závěsné skříňky do obývacího pokoje! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z naší rubriky ve slevě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další kvalitní kousky od značky MB. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka MB má ve stále nabídkce prvotřídní produkty . Vždyť to vidíte sami.

Tento kvalitní produkt Závěsná skříňka moon 11 - ořech MB máte možnost pořídit bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu. V současnosti za 4 302 Kč.