Závěsná skříňka s prosklením tiana – bílá

Ve slevě tento produkt Závěsná skříňka s prosklením tiana JL lze zakoupit v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu! Nabídka od 2 872 Kč.
Závěsná skříňka s prosklením tiana -
Značka: JL
2 872 Dostupnost: SKLADEM 3 829 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Závěsná skříňka pochází z kolekce Tiana, která vyniká atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi. Nábytek je působivý zásluhou vysoce lesklého UV laku v odstínu křišťálově bílé barvy a v domově doslova září. UV lak je také čtyřikrát odolnější proti vnějšímu poškození či otěru než lak standardní. Korpus skříňky je vyroben z lamina, dvířka jsou z MDF desky s vloženým tvrzeným stopsolovým sklem. Stopsolové sklo vyniká svojí odrazovostí a vystavené předměty za ním odhalí při rozsvíceném osvětlení. K tomu potřebný zdroj LED osvětlení 18W není v tomto případě součástí, ale můžete si jej u nás dokoupit, i při pozdějším zájmu o osvětlení.

 

 

Dvířka jsou vybavena panty se systémem soft-close, který zajištuje pomalé dovírání dvířek a tím i delší životnost výrobku. Uvnitř se nachází 1 vnitřní police. Elegantní design produktu dotváří elegantní chromová úchytka, která usnadňuje manipulaci při každodenním používání. Výrobek je vybaven závěsným kováním pro pevné uchycení ke stěně. Skříňka je navržena tak, že ji můžete na zeď umístit samostatně nebo ji kombinovat s dalšími z této kolekce a vytvořit tak jedinečný design přímo ve vašem domově.

 

 

Rozměry závěsné skříňky s prosklením a osvětlením Tiana jsou 60x57x29cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.