moderni-kuchyne-nabytek.cz

Závěsný noční stolek pravý lionel – dub sonoma truflový/bílý lesk

Povedený produkt Závěsný noční stolek pravý lionel - BF pohodlně nakoupíte tady za výhodné peníze. Právě teď za cenu 2 595 Kč.
Závěsný noční stolek pravý lionel - dub
Do obchodu »
Značka: BF
2 595
Popis produktu

Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic – kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina (korpusy)/MDF desky(čílka), v barvě dub sonoma truflový/bílý lesk. Program Lionel je variabilní, tzn. díly lze jednotlivě objednávat a můžete tak poskládat sestavu podle vašich představ. Systém Lionel nabízí komody, vitríny, stolky, skříně, postele a další prvky, kterými můžete vybavit domácnost. U vitrín a skříní je možné dokoupit osvětlení.

 

Níže, v souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly sestavy Lionel a jejich rozměry. Na fotografiích shlédnete možné varianty programu Lionel. Tlumiče dvířek a šuplíků jsou součástí jednotlivých dílů. Program Lionel nabízí dva druhy nočních stolků (pevně stojící nebo závěsný). Nabízený noční stolek Lionel má šuplík a díky závěsnému panelu je umístěn souběžně s čelem postele, kdy není posazený na podlaze.