Závěsný regál loki – dub santana/popel

Hodně oblíbený produkt Závěsný regál loki - DOL máte možnost nakoupit tady nyní za zcela nejnižší cenu! Výhodně za 2 372 Kč.
Závěsný regál loki - dub
Značka: DOL
2 372 Dostupnost: SKLADEM 2 636 Kč Sleva -10%
Do obchodu »

Popis produktu

Odkládací prostor navíc se hodí vždycky. Na horní plochu této závěsné police regálového typu můžete umístit rámečky s fotkami, zelené rostliny či dekorační předměty. Úložný prostor se dále dělí na tři stejné výklenky, přičemž pouze prostřední zůstává otevřený. Levý i pravý zakrývají dvířka zavěřaná klasicky v pantech po vnější straně. Umístíte zde hravě knihy, sbírku cédéček nebo třeba vítězné poháry. 

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci dekoru dub santana a v popelové šedé barvě. Tenké šedé linie na předních plochách elegantně podtrhují celkový design. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry závěsného regálu Loki jsou 110x63x31,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.