moderni-kuchyne-nabytek.cz

Zdravotní matrace primátor bio – ex t3/t4 – pružinová

Výjimečný výrobek Zdravotní matrace primátor bio - ex t3/t4 MAT jednoduše pořídíte právě teď v nabídce za výhodné peníze! Nyní pořídíte jen za 7 850 Kč.
Zdravotní matrace primátor bio - ex
Do obchodu »
Značka: MAT
7 850 10 480 Kč Sleva -25%
Popis produktu

Matrace PRIMÁTOR BIO-EX s taštičkovou pružinou, je vynikající ortopedická matrace vhodná na pevný hustý laťový rošt nebo sololitovou desku. Každá pružina je uložena v tašce, která jí umožňuje samostatné kopírování páteře. Tímto je docíleno toho, že páteř je během spánku ve své přirozené fyziologické poloze. Díky pružinovému jádru je matrace perfektně vzdušná, čímž je přirozeně antialergická. FYZIOSYSTÉM matrace zaručuje rozložení hmotnosti do sedmi anatomických zón. Vrchní vrstva je vyrobena z komfortní studené pěny o hustotě 40 kg/m3 a přírodní vlákno Seacell. Počet taštiček se pohybuje kolem 350 ks na matraci dle rozměru. Potah Bamboo je prošitý PES vláknem – gramáž 200g/m2.

 

Označení T4 znamená tvrdší matraci s větší nosností. Měkčí variantu T3 ocení zvláště ženy, tužší Primátor Bio-Ex zase spíše muži. Každý z partnerů má tak matraci dle vlastních potřeb. 

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů.